Park Narodowy Bory Tucholskie

Wersja polska English version Deutsch
Biuletyn Informacji Publicznej
Fundusze Europejskie

Lista przewodników po PNBT, którzy wyrazili zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych na naszej stronie internetowej:

  1. Augustyński Lech, tel. 604-990-375, email: auglech@o2.pl
  2. Badurka Sławomir, tel. 786-617-229, e-mail: sbadurka@o2.pl
  3. Bielinska Ewelina, tel. 698-363-014, e-mail: bie-ewe@wp.pl
  4. Ceitel Paweł, tel. 788-033-236, e-mail: pawelceitel@wp.pl
  5. Czarnowski Tomasz,  tel. 790-390-610, e-mail: tomasz.czarnowski99@gmail.com
  6. Dembek Przemysław, tel. 733-499-819, e-mail: przemek.sokolnik@gmail.com
  7. Drewczyńska Anna,  tel. 577-290-182, e-mail: aniadrewczynska@icloud.com
  8. Grabkowska Anna, tel. 603-724-642, e-mail: grabka7@o2.pl
  9. Januszewska Beata, tel. 887-031-751, e-mail: b.januszewska48@com.pl
  10. Jastrzębowski Szymon, tel. 602-776-514, e-mail: przewodnikzpuszczy@gmail.com
  11. Karpiak Wioletta, tel. 606-198-184, e-mail: wioletta.karpiak01@gmail.com
  12. Kaszubowski Janusz, tel. 602-524-961, e-mail: januszkaszubowski@gmail.com
  13. Kondracka Kornelia, tel. 784-029-746, e-mail: drzwii@gmail.com
  14. Lach-Urgacz Katarzyna, tel. 509-675-657, e-mail: kontakt@borylasy.pl
  15. Loll Karolina, tel. 668-356-930, e-mail: karolinaloll@vp.pl
  16. Machowski Partyk, tel. 668-429-257, e-mail: afryk23@wp.pl
  17. Malczewski Karol, tel. 660-559-391, e-mail: karol.malczewski@wp.pl
  18. Matthes Sebastian,  tel. 504-489-689, e-mail: matthes@poczta.fm
  19. Matysiak Agnieszka,  tel. 608-686-680, e-mail: agusialipa@wp.pl
  20. Myszka Sylwia,  tel. 793-470-013, e-mail: s.myszkaa@o2.pl
  21. Orgacka Monika, tel. 697-103-830, e-mail: monikaorgacka-78@o2.pl
  22. Pająk-Barzyk Lidia, tel. 880-214-219, e-mail: lidia.barzyk@gmail.com
  23. Pałaszyńska Elżbieta,  tel. 523985679, e-mail: elpal@tlen.pl
  24. Pałaszyński Marek,  tel. 669-149-757, e-mail: marekpalasz@gmail.com
  25. Pałaszyński Paweł,  tel. 606-168-038, e-mail: pawelpalaszynski@gmail.com
  26. Pestka Daria, tel. 669-257-254, e-mail: wodzidarka@interia.pl
  27. Plichta Patrycja,  tel. 505-854-002, e-mail: kajakiemprzezbory@gmail.com
  28. Płomiński Wojciech, tel. 518-380-727, e-mail: stenbocken27@wp.pl
  29. Przybyła Rafał, tel. 501-708-085, e-mail: krasnal.rafal@gmail.com
  30. Rynka Piotr, tel. 669044538, e-mail: pe_er@wp.pl
  31. Schmidt – Sołtysińska Magda, tel. 662-318-666, e-mail: magdalena85@buziaczek.pl
  32. Sikorski Sebastian, tel. 533-420-885, e-mail: sebastiansikorski85@gmail.com
  33. Smugała Anita, tel. 882-063-727, e-mail: anitasmugala@wp.pl
  34. Synak Piotr, tel. 888-895-896, e-mail: piotrek_sy@o2.pl
  35. Skórczewska Bogumiła, tel. 664-941-732, e-mail: bogusia_sk@tlen.pl
  36. Sukowska Sylwia, tel. 501-739-635, e-mail: inspiracjesukowska@gmail.com
  37. Szudrowicz Janusz, tel. 535-355-263, e-mail: szudrowiczjanusz@gmail.com
  38. Tlaga Ryszard, tel. 515-208-604, mail: tlaga3@o2.pl
  39. Tysler Maria, tel. 698742557, e-mail: maria-t@wp.pl
  40. Wiligała Mirosława, tel. 698-984-135, e-mail: mirawil@interia.pl
  41. Wojtas Ewa, tel. 600-872-126, e-mail: e.wojtas16@gmail.com, (wycieczki także w j. angielskim i j. niemieckim)
  42. Żychlińska Karolina, tel. 501-741-172, e-mail: kzychlinska@op.pl